DH-PF3009-8ET-65
৳ 5,050.00
- Model: DH-PF3009-8ET-65
- Two-layer PoE Ethernet switch
- Support IEEE802.3af, IEEE802.3at standard
- Conform IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X standards
- MAC auto study and aging, MAC address list capacity is 2
- Warranty 1 year
Call For Wholesale Best Price 01611605422 (WhatsApp)
Category: Uncategorized
Dahua DH-PF3009-8ET-65 Specification
| Main Feature | ||
| Type | PoE Network Switch | |
| Port | Ethernet Port: 1*10/100 Base-T, 8*10/100 Base-T (PoE power supply) | |
| Network Standard | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x | |
| MAC Address Table | 2K | |
| Environment | Working Temperature: -10°C to +55°C (-14°F–131°F) Application Humidity: 10%~90% |
| Hardware Features | ||
| Interface | 1 x 10/100 Base-T, 8 x 10/100 Base-T (PoE power supply) | |
| Power Supply | Input AC100 – 240V Power Consumption: Each power <- 30W, Total <- 65W (PoE) |
| Dimensions (L x W x H) | 205 x 115 x 35mm | |